strona klienta

AKILLI ALARM SİSTEMİ

ÜRÜN BİLGİLERİ

Retro Smart Akıllı Alarm Sistemi mobil uygulaması ile uzaktan kontrol ve tamamen kablosuz çalışabilme özelliğiyle size dakikalar içerisinde kurulum imkanı sağlarken, müşterilerinizin tamamen Türkçe olan mobil uygulaması sayesinde kolayca alarm sistemini yönetmesini sağlar.

ÜRÜN DESTEĞİ

Retro Smart Akıllı Alarm Sistemi satın aldığınızda, Destek servisimiz size kurulum aşamasının her anında yardımcı olur. Ve dakikalar içerisinde ürünü kurup teslim etmenizi sağlar. Satış sonrası yaşanacak her türlü sorunda destek servisimiz sorunu sizin yerinize çözecektir.

ÜRÜN DÖKÜMANLARI

Ürünle alakalı, kılavuzlar, kurulum videoları, ve ürün görselleriyle alakalı her türlü dökümana buradan ulaşabilirsiniz.

Sıra Dışı Yenilikler

Photo1

Tamamen Kablosuz Kurulum

Photo2

Hızlı ve Anında Destek

Photo3

Türkçe Uygulama Desteği

Photo4

4G Gelişmiş Teknoloji

Retro Smart Teknolojisi

Türkiye'nin en büyük güvenlik sistemleri tedarikçisi olarak, iş ortaklarımızın en iyi teknolojiyi en basit şekilde kullanımını sağlamak amacıyla, sizi "Smart" Teknolojimizle tanıştırıyoruz. Bu teknolojide alarm sisteminiz bluetooth bağlantısıyla telefonunuza bağladıktan sonra, bulunduğunuz lokasyondaki modem ile eşleştirip, tamamen Türkçe olan mobil programı ile dilediğiniz gibi özelleştirme ve uzaktan kontrol işlemlerini sağlayabilirsiniz. Tüm bu kurulum işlemi yaklaşık 15 dakika sürmektedir.

Kurulum esnasında yaşanacak her türlü problemde yanınızda olmak için mesai saatlerimiz içerisinde destek birimimiz size hızlı ve öğretici bir destek sağlayacaktır. Hayatı kolaylaştıran teknolojiler sağlamak amacıyla "Retro Smart" sizlere en iyi deneyimi sağlayacaktır.

1492

Kurulum Sayısı

1488

Aktif Sistem Sayısı

692

Kullanan Bayi Sayısı

817

Olumlu Son Kullanıcı Geri Dönüşü