Skip to main content

Retro Smart 1

Biges 365 - Bosch Akıllı Hırsız Alarm Güvenlik Sistemleri

Ücretsiz Teklif Alın

Siz de akıllı güvenlik çözümlerine geçiş yapın.

Retro Smart Teknolojisiyle Tanışın

Her anınızda sizi smart teknolojisiyle koruyan, mükemmel bir sistem. Kusursuz tasarımı ve kullanım kolaylığı ile sıradışı bir güvenlik sistemi deneyimi.

Bosch Hırsız Alarm Sistemi

Retro Smart Ayrıcalıkları

Bosch Kalitesi

Üstün Retro Teknolojisi

Dünyanın en iyi güvenlik teknolojilerini Türkiye ile tanıştıran Retro Güvenlik Sistemleri'nin Smart ailesi üstün kalite garantisi verir

Uygun fiyat

En İyi Fiyat Garantisi

Retro Smart, Retro Güvenlik Sistemleri güvencesiyle size en iyi teknolojiyi en uygun fiyata sunma garantisi verir.

Tüm Türkiye'de

Geniş Bayi Ağı

Retro Smart Ürünleri, Türkiye'nin tüm illerinde bulunan geniş bayi ağı ile ürünleri satış öncesi deneyimleme ve dilediğiniz an kurulum seçeneği sunar.

Akıllı Güvenlik Çözümleri

Smart Güvenlik Çözümleri

Retro Smart Teknolojisi ile, Smart ürünlerini Tamamen Türkçe ve kullanım kolaylığı sağlayan mobil uygulaması sayesinde basitçe yönetebilirsiniz.

Bulut Teknolojisi

Bulut Teknolojisi

Retro Smart Ürünleri ile tüm bildirimleriniz ve aktiviteleriniz gelişmiş bulut sistemimizde saklanarak dilediğiniz an ulaşmanıza imkan sağlar.

Uçtan Uca Çözümler

Uzman Destek Ekibi

Retro Smart Ürünlerini kullandığınızda, Uzman destek birimimiz, yaşadığınız tüm problemlerde anında destek sağlayarak, yaşadığınız problemleri anında çözüme kavuşturur.

Retro Smart Alarm Sisteminizi Kolayca Kontrol Edin ve Yönetin

Telefonunuzdan Retro Smart Uygulamasına giriş yapın.
Retro Smart Ürününüzü uzaktan aktif edin ve dilediğiniz gibi yönetin.

Biges 365 Cloud Mobil Uygulaması
Aktif Edin, Devre Dışı Bırakın, Yönetin

Retro Smart Alarm Sisteminizi, mobil uygulaması ile dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman aktif edin, devre dışı bırakın. Dilediğiniz alanları aktif edip, dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Retro Smart Teknolojisinizi konforunu hissedin.

Seçilebilir Anlık Bildirimler

Retro Smart Uygulaması, Alarm sisteminizde yaşanan tüm değişimleri size bildirim olarak gönderir. Bu bildirimlere tıklayarak kolayca alarmınız için anlık müdahaledelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca Retro Smart Uygulaması hangi bildirimi alıp hangi bildirimi almayacağınız seçme imkanı tanır.

Evinizi Akıllandıran Özellikler

Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını entegre edin ve bütün bunları tek uygulama üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşayın.

Görüntülü Alarm Doğrulama

Akıllı alarm sistemini Biges 365 Cloud üzerinden kamera ile eşleştirin, alarm durumunda görüntülü olarak doğrulayın.

Panik Butonları

Acil durumlarda sesli panik butonu ile uzaktan sirenleri çaldırın ve tehlikelere karşı caydırıcılığı arttırın. İsterseniz tehditlere karşı, acil sağlık ihtiyacında veya yangın anında tek tuşla sessizce panik durumunu aktif ederek yardım talep edin.

Tüm Güvenlik Sistemleri Tek Uygulamada

Alarm sisteminizin yanı sıra güvenlik kamera, yangın alarm, geçiş kontrol, araç takip, geçiş kontrol sisteminizi ve entegre edilen 3. parti cihazları tek uygulama üzerinden takip edin ve yönetin.

Biges 365'in Benzersiz Teknolojileri ile Daha Güvenli ve Konforlu bir Hayat

Alarm sisteminiz için geliştirilen, hayatınızı kolaylaştıracak teknolojiler sayesinde üstün ve
benzersiz bir güvenlik deneyimi sizleri bekliyor.

Biges 365 Alarm Merkezi

7 gün 24 saat boyunca, eğitimli ve profesyonel operatörlerle hizmet veren Biges 365 Alarm Merkezinde, alarm sisteminizden gelen sinyaller sürekli olarak izlenir. Operatörlerimiz, acil durumlarda sizi bilgilendir ve gerekli durumlarda polis, ambulans, itfaiye birimlerini en kısa sürede olay yerine yönlendirir.

Ücretsiz Mobil Uygulama

Alarm sisteminiz ile birlikte Biges 365 Cloud servisine bağlanan tüm güvenlik sistemlerinizi tek platformdan kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan gelişmiş bir uygulamaya sahip olursunuz. Üstelik mobil uygulama hizmetini ücretsiz olarak alırsınız.

Ücretsiz Web Uygulaması

Sisteminiz ile ilgili tüm detayları kolayca gözlemleyebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz bir web uygulamasına sahip olursunuz. Dilediğiniz her yerden bu uygulamaya kolayca erişebilir, alarm sisteminize ait işlemleri yapabilirsiniz.

Anlık Mobil Bildirimler

Alarm sisteminizde oluşan tüm durumlar, akıllı telefonunuza yüklediğiniz Biges 365 Cloud uygulaması ile anında cebinize gelir. Üstelik alarm, uyarı, bakım veya diğer sinyaller arasından, hangi durumlarda anlık bildirim almak istediğinizi kendiniz seçersiniz.

Güvenli Sesli Yanıt Sistemi

Biges 365 Alarm Merkezi operatörlerinden destek alabileceğiniz gibi, Biges mühendisleri tarafından geliştirilen özel güvenli sesli yanıt sistemi, seçtiğiniz özel durumlar için sizi bilgilendirebilir. Böylelikle alarm izleme maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Tatil Takibi

Tatilde olacağınız tarihleri Biges 365 Cloud uygulamasından tanımlayın ve bu tarihlerde evinizi ekstra koruma altına alın. Alarm sisteminiz şifre ile açılsa dahi, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

Açılış Kapanış Takibi

İşyerinizin açılış ve kapanış zamanlarını Biges 365 Cloud uygulamasından tanımlayın, sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen erken açılma veya geç kapanma durumlarında, operatörlerimiz ve güvenli sesli yanıt sistemi size anında bilgilendirsin.

Görüntülü Alarm Doğrulama

Alarm sisteminize uyumlu bir güvenlik kamerası sayesinde, alarm durumlarında sinyalin geldiği bölgenin görüntüsüne mobil uygulama üzerinden anında erişirsiniz. Böylelikle alarm durumunun doğrulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bilgilendirme ve Raporlar

Alarm sisteminiz hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak çok kolay. Gelişmiş raporlama ekranları sayesinde dilediğiniz zaman sistem hakkındaki raporlara ulaşabilirsiniz. Üstelik belirlemiş olduğunuz raporlar, sizin istediğiniz periyotlarda hazırlanır ve e-posta adresinize gönderilir.

Panik Alarmları

Acil durumlarda Biges 365 Alarm Merkezine ulaşmak oldukça basit. Alarm sisteminizde tuş takımı, uzaktan kumanda veya mobil uygulamayı kullanarak panik alarmı verebilir, polis, ambulans veya itfaiye birimlerinin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Güçlü Teknolojik Altyapı

Biges 365, gönderilen sinyallerin, alarm merkezine daha hızlı ve daha güvenilir şekilde ulaşmasını sağlayan, güvenli sesli yanıt sistemi ve anlık mobil bildirimler ile bilgilerin size çok daha hızlı iletilmesini sağlayan güçlü bir teknolojik altyapıya sahiptir.

Evcil Hayvan Dostu

Evcil hayvanlarınız, bir alarm sistemi sahip olmanıza engel olmasın. Bosch'un ödüllü, üstün korumalı, hayvan algılamayan dedektörleri ile evcil hayvanlarınız özgürce gezerken evinizi korumaya devam eden bir alarm sistemi ile korunun.

Kablosuz Çözümler

Evinizde veya işyerinizde fazladan kablo istemiyor musunuz? Bosch'un üstün performansa sahip ve kurulum ve kullanım kolaylığı sunan, uzak mesafelerde ve geniş alanlarda bile etkili olan kablosuz çözümleri ile tanışın.

Üstün Koruma

Sabotaj durumu, elektrik, telefon hattı, network veya GPRS kesintilerini, pil veya akü zayıf sinyallerini anında size ve Alarm Merkezine haber veren sistemler ile kesintisiz ve üstün bir korumaya sahip olun.

Biges 365 SmartBox

Biges Mühendisleri tarafından geliştirilen ve alarm sisteminizi akıllı hale getiren bu gelişmiş iletişim, yönetim ve otomasyon modülü sayesinde uzaktan kontrol edilebilen ve yönetilebilen özel bir güvenlik çözümüne sahip olun.

Tüm Sistemleriniz Bir Arada, Tek Bulut Altyapısında!

Güvenliğiniz ve konforunuz için tüm sistemlerinizi tek noktadan izlemenizi, kontrol etmenizi ve
yönetmenizi sağlayan eşsiz bulut tabanlı teknoloji ile tanışın.

 
  • Hırsız Alarm
  • Yangın Alarm
  • Kamera Sistemi
  • Geçiş Kontrol
  • Mobil Takip
  • Akıllı Otomasyon

Biges 365 Cloud'un benzersiz bulut altyapısı ile tüm güvenlik ve konfor çözümlerinizi, ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden, isterseniz akıllı telefonunuzdan kolayca yönetin.

İletişim

444 1 446

Adres: Piyalepaşa Bulvarı No: 77 Famas Plaza B Blok, 34384 Şişli - İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: 0212 210 11 65

Faks: 0212 220 70 96

E-Posta: [email protected]

Hakkımızda

Biges 365, evlerden işyerlerine, kurumsal projelerden kamusal alanlara kadar 20 yıldan fazla süredir güvenlik çözümleri geliştirmekte olan Biges Güvenli Hayat Teknolojileri A.Ş. markasıdır.
Daha Fazlası
Gizlilik Politikası
Sözleşme Metni


Biges 365 Mobil Uygulaması

Akıllı alarm sisteminizi kolayca kontrol edip yönetebileceğiniz Biges 365 Cloud Mobil Uygulaması.

Zaten Üye misin? Giriş Yap!